Witamy ! Auto Złom Śląsk +48 517-775-255

AUTO-SZROT | ZŁOMOWANIE | KASACJA | SKUP SAMOCHODÓW ŚLĄSKIE

Złomujemy oraz skupujemy samochody przeznaczone na auto handel lub do auto kasacji! Zapraszamy do współpracy - skontaktuj się z Nami !

Złomowanie samochodów, skup aut, kasacja pojazdów, skup 24

Wymagane dokumenty i formalności

Kasacja samochodów i pojazdówKasacja samochodów odbywa się wyłącznie w upoważnionych do tego celu Stacjach Demontażu Pojazdów lub tzw. Punktach Zbierania Pojazdów, czyli popularnych auto-złomów. Kasacja samochodu wycofanego z eksploatacji jest możliwa dopiero po przedstawieniu przez właściciela, lub upoważnioną przez niego osobę, stosownych dokumentów.

 

Przekazując pojazd do stacji demontażu, powinniśmy mieć ze sobą:

  1. dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość;
  2. dowód rejestracyjny pojazdu oraz kartę pojazdu, jeżeli była wydana, lub inny dokument potwierdzający dane zawarte w dowodzie rejestracyjnym;
  3. dokument potwierdzający własność w przypadku właściciela pojazdu innego niż wpisany w dowodzie rejestracyjnym (umowa kupna-sprzedaży).


Właściciel pojazdu wycofanego z eksploatacji jest obowiązany w terminie 30 dni od dnia otrzymania zaświadczenia o demontażu pojazdu lub zaświadczenia o przyjęciu niekompletnego pojazdu złożyć wniosek o wyrejestrowanie pojazdu. Tylko w ten sytuacji kasacja pojazdu będzie zgodna z polskim prawem.

 

skup samochodów, złomowanie pojazdów, auto skup, auto szrot, złomowisko, skup aut, kasacja samochodów, skup za gotówkę

Obszar jaki obsługujemy do 24h: Katowice i okolice do 100km, Będzin, Bytom, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Oświęcim, Bielsko-Biała, Opole, Mikołów, Mysłowice, Wodzisław Śląski, Lubliniec, Gliwice, Częstochowa, Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Cieszyn i wiele innych. Wszyskie lokalizacje znajdziesz w zakładce # nasz zasięg.

Skup aut za gotówkę - złomowanie!

Sprzedaż auta - na własną rękę czy w skupie samochodów?

Chcesz wiedzieć jak sprzedać auto za gotówkę, od czego zacząć i dlaczego skup samochodów autoexpress jest najlepszym rozwiązaniem na skuteczną i wygodną sprzedaż samochodu.

Skup samochododów to jest oczywiste nie zaoferuje Tobie ceny za samochodód porównywalnej do ceny Klient mógłby uzyskać sprzedając na własną rekę. Jeżeli jednak zdecydowałeś się zrobić to na własną rękę przeczytaj nasz krótki poradnik sprzedaży autoexpress!

1. Marka i model, rocznik oraz wyposażenie to kryteria ustalenia odpowiedniej ceny sprzedaży samochodu. Średnia wartość auta można uzyskać w serwisach aukcyjnych typu mobile.pl lub eurotax.pl. Cena sprzedaży powinna być atrakcyjna.
2. Przygotuj auto wizualnie i technicznie, ważny przegląd pojazdu to ważne kryterium dla Kupujących, warto auto wypolerować, wyodkurzać, odświeżyć oraz wymienić popalone żarówkim sprawdzić stan płynów pojazdu tak aby podczas sprzedaży nie usłyszeć że coś jest nie tak!
3. Prowadzenie książki serwisowej samochodu, zbieranie rachunków z napraw daje świadectwo autentyczności zgodnej ze stanem samochodu.

(Skup aut skupuje samochody bez znaczenia na wygląd - my kupujemy od ręki)

Spełniając 3 podstawowe kroki należy pomyśleć gdzie się ogłosić ażeby oferta sprzedaży trafiła do odpowiednich odbiorców czy to osób prywatnych, handlarz czy auto komisów. W internecie, prasie czy gazecie powinien znajdować się Twój anons!

Należy pamiętać o szczegółowym opisie samochodu, o profesjonalnych zdjęciach i 3 prostych krokach przygotowania auta do sprzedaży.

Gdy znajdzie się już Klient, przygotuj się na telefony oraz oględziny, negocjację ceny oraz prognozowaną sprzedaż w wypadku zainteresowania. Zakończenie sprzedaży powinno oparte być na zawarciu umowy kupna sprzedaży oraz otrzymaniu zapłaty.

To wszystko łatwo wygląda i zdaje się być proste do zrobienia, dlatego coraz więcej Polaków decyduje się na sprzedaż auta w skupie samochodow, od ręki, tego samego dnia, po niższej cenie ale w jakże komfortowy i nowoczesny sposób sprzedaży samochodu.

AUTO KASACJA ZŁOMOWANIE POJAZDÓW SKUP SAMOCHODÓW ZA GOTÓWKĘ

Auto Szrot, Części samochodowe, Części używane, Złomowisko, Złomowanie

Złomowanie & Skup aut Najlepsze Ceny na Śląsku!