Jesteśmy firmą zajmującą się recyklingiem i skupem pojazdów wycofanych z eksploatacji. Kupujemy złom, wraki, uszkodzone, niechciane pojazdy, różne rodzaje samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych i SUV-ów do recyklingu i na części - SZROT.

 

Auto Schrott jest liderem w dziedzinie ochrony środowiska w regionie dotyczącej złomowania i kasacji pojazdów. Cały samochód poddajemy recyklingowi. Wszystkie części nadające się do odzysku są sprzedawane w naszym sklepie detalicznym, wszystkie inne niewykorzystane materiały, w tym metale, płyny i tworzywa sztuczne, są poddawane recyklingowi w celu uzyskania zasobów do produkcji nowych produktów, co zmniejsza ilość surowców i energii potrzebnych do wytworzenia nowych produktów. Działamy ekologicznie - odzyskujemy 97% surowców dlatego oferujemy w naszym skupie najlepsze ceny.

Dowiedz się, ile wart jest Twój samochód, wycena poprzez telefon nie może być łatwiejsza. Po prostu podaj wymagane informacje na temat Twojego swojego samochodu , kilka prostych szczegółów, takich jak przebieg pojazdu, liczba poprzednich właścicieli samochodu i ilość historii serwisowej, którą posiadasz w samochodzie, a otrzymasz bezpłatną i natychmiastowa wycenę samochodu online. Nasze wyceny są dokładnie monitorowane i korygowane zgodnie z trendami wartości rynkowej, a także stanem i historią Twojego pojazdu. Jeśli jesteś zadowolony z wyceny samochodu, którą otrzymasz u nas na złomie, możesz łatwo przejść do następnego etapu procesu sprzedaży samochodu. Sprawdź - wystarczy zadzwonić do naszego auto skupu.

 

 

Wybrane opinie:

Tomasz ★★★★★ - 3 dni temu

Niedawno sprzedał moje BMW w ramach procesu sprzedaży aut na złom.
"Dostałem coś więcej niż tylko cenę adekwatną do wartości samochodu, obsługa była wyśmienita od początku do końca. To już drugi raz, kiedy korzystam z tego auto szrotu - samochody bardziej opłaca się tu sprzedać niż i nas w mieście, cały proces jest bezproblemowy i za każdym razem oferowano konkurencyjne ceny. Gorąco polecam Pana Kierowcę z którym miałem przyjemność współpracować przy zabieraniu auta do kasacji.

 

Michał ★★★★★ 2 tygodnie temu
Doskonałe doświadczenie. Ogromny wybór samochodów na części uczciwa oferta na złomowanie aut. Nie zawaham się polecić znajomym i rodzinie.

Robert ★★★★★ 3 miesiące temu
To moja pierwsza sytuacja, w której złomujemy nasze auto. Miałem do czynienia różnymi szrotami, tu właśnie opłacało się najbardziej, jak sama oferta tego skupu samochodów mówi. Poleciłbym każdemu, kto szuka dobrego autozłomu. Pojazd zezłomowany krótko po telefonie, sprawnie i konkretnie - kasa również się zgadzała .. dzięki jeszcze raz 😃

Andrej ★★★★★ 13 dni temi

Początkowo nie miałem zamiaru korzystać z usługi auto skupu, ponieważ doradzono mi sprzedaż poprzez aukcje w internecie. Jedak brak odzewu sprawił, że zapoznałem się w ofertą skupu aut na złomowisku. Propozycja odkupu bardzo dobra ze stony stacji demontażu. Sprzedałem auto w dwie godzony od rozmowy z konsultantem. Polecam

 

Dlaczego skorzystać z Naszej oferty " Złomowanie & Skup aut " ?

  • ☆ Kupimy każde auto osobowe, dostawcze oraz ciężarowe w każdym stanie technicznym
  • ☆ Płacimy do 5000
  • ☆ Nasza oferta skupu za gotówkę jest zawsze najlepsza!
  • ☆ Płacimy gotówką od ręki ustaloną cenę za każde auto
  • ☆ Jeżeli otrzymasz lepszą ofertę postaramy się ją przebić*!
  • ☆ Profesjonalne, bezproblemowe oraz szybkie złomowanie oraz sprzedaż auta!
  • ☆ Odbierzemy pojazd maksymalnie do 24h oraz zapłacimy na miejscu!
  • ☆ Brak ukrytych kosztów, zwrot polisy OC
  • ☆ Obsługujemy teren całego! Polski! 24h