o Nas - AUTO-SCHROTT - SKUP SAMOCHODÓW ZŁOMOWANIE - AUTOSZROT

O Nas - Skup samochodów czyli popularnie auto skup - sprzedaj na autoexpress !

KUPUJEMY SAMOCHODY OD PONAD 12 LAT NA TERENIE CAŁEGO POWIATU ORAZ WOJEWÓDZTWA . POZWÓL ŻEBY NASZA WIEDZA I DOŚWIADCZENIE POPRZEZ PROFESJONALNY SERWIS "SKUP AUT" WŁAŚNIE TOBIE PRZEDSTAWIŁ NAJLEPSZĄ NIEZOBOWIĄZUJĄCĄ OFERTĘ SKUPU SAMOCHODÓW.

MASZ AUTOEXPRESS TO GWARANCJA BEZPŁATNEJ WYCENY ORAZ ZAKUPU KAŻDEGO AUTA* W KAŻDYM PRZYPADKU AKCEPTACJI CENY SPRZEDAŻY AUTA. NIEZALEŻNIE CZY CHCESZ SPRZEDAĆ AUTO OSOBOWE CZY DOSTAWCZE, POTRZEBUJESZ POZBYĆ SIĘ STAREGO AUTA, KUPUJESZ NOWE LUB Z RÓŻNYCH PRZYCZYN POTRZEBUJESZ PORADY EKSPERTA NIE ZWLEKAJ TYLKO PRZEDZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS JUŻ TERAZ.

PRIORYTETEM JEST DLA NAS KLIENT DLATEGO ZAWSZE PODCHODZIMY DO PANSTWA W PROFESJONALNY I INDYWIDUALNY KONTAKT ZYSKUJĄC ZAUFANIE, ZADOWOLENIE ORAZ PODNIESIENIE REPUTACJI NASZEGO SKUPU.

Sprzedaż samochodu jeszcze nigdy nie była łatwiejsza! Bez względu czy posiadasz Mercedesa, Fiata, Jeepa czy Malucha lub poprostu potrzebujesz spieniężyć swoje auto w dniu dzisiejszym prosimy o kontakt ze BOK autoexpress pod numerem telefonu lub wypełnij formularz w zakładce kontakt.

Jako profesjonaliści w branży kupujemy auta wszystkich typów. Jeżeli posiadasz auto z 2000 roku lub nowsze otrzymasz gotówkę. Jeżeli jest to auto młodsze niż 1999 pieniądze dla Ciebie są już w drodze. Auta używane, stare i na części i do złomowania, Clasiki oraz Luksusowe .. wszystkie one pozwolą Tobie uzyskać gotówkę w ekspresie w naszym skupie samochodów.

AUTO EKSPRES SKUPUJE: SAMOCHODY Z ROCZNIKÓW 1990-2019 ZA GOTÓWKĘ WSZYTKIE POJAZDY: AUTA LUKSUSOWE, AUTA SPRAWNE, SAMOCHODY NIESPRAWNE, USZKODZONE, PO POWODZI, NA CZĘŚCI, PO KASACJI, WYEKSPLOATOWANE, ZUŻYTE, AUTA DO ZŁOMOWANIA & WSZYSTKIE INNE. KUPUJEMY OSOBOWE, DOSTAWCZE, CIEŻAROWE, MOTOCYKLE, QUADY, SKUTERY, MINI KOPARKIE I INNNE POJAZDY MECHANICZNE SPRAWNE I NIESPRAWNE. WŁASNY TRANSPORT POZWALA NAM NA ZAŁADUNEK KAŻDEGO AUTA I TRANSPORT OD KLIENTA W NASZYM BEZPŁATNYM ZAKRESIE.

 

skup samochodów, złomowanie pojazdów, auto skup, auto szrot, złomowisko, skup aut, kasacja samochodów, skup za gotówkę

 

CENNIK KASACJI NA SZROCIE...

Jaka cena za złomowanie auta w naszym auto-schrocie online?

Codziennie wyceniamy ponad 100 samochodów przeznaczonych na auto złom lub na dalszą odsprzedaż (handel), nasze ceny są bardzo konkurencyjne dlatego coraz więcej Klientów decyduje się na sprzedaż auta w naszym skupie samochodów prowadzonym już od ponad 10 lat na terenie Śląska! Skontaktuj się z Nami i dowiedz się jaką Tobie zaproponujemy cenę oczywiście bez zobowiązań! Tylko profesjonalne złomowanie aut jest gwarancją Twojego bezpieczeństwa !