AUTOZŁOMOWANIE & SKUP POJAZDÓW - AUTO-SCHROTT.PL

SCHROTT - SKUP SAMOCHODÓW - LOKALNY PUNKT KASACJI AUT. AUTO ZŁOM

Złomowanie i Skup aut za gotówkę to internetowy program skupu aut online, zaprojektowana oferta aby umożliwić Państwu i dać możliwość sprzedaży niechcianych samochodów. Jako nieliczni na rynku skupu oraz złomowania samochodów dajemy możliwość kupna samochodów wszystkich marek, niezależnie od stanu technicznego oraz wizualnego skupowanego samochodu. Skupujemy samochody krajowe oraz zagraniczne, nowe oraz stare, samochody rozbite, powypadkowe oraz nowe i te sprawne auta. Posiadamy własny transport co umożliwia nam dojazd do Klientów po odbiór samochodów niesprawnych oraz unieruchomionych.

Złomowanie samochodów to proces recyklingu polegający na całkowitym wycofaniu pojazdu z eksploatacji zwany inaczej kasacją pojazdów. W procesie recyklingu, zgodnym z normami środowiska usuniętę zostają niebezpieczne płyny eksploatacyjne oraz inne niebezpieczne materiały. Części używane zostają odseparowane od karoseri oraz poddane zostaną procesowi dalszej sprzedaży a karoseria samochodowa procesowi przetopienia w surowiec wtórny w postaci stali.

Złomowanie & Skup aut działa na terenie całego woj.śląskiego w 60 miastach umożliwiając odbiór każdego pojazdu do złomowania po ustaleniu ceny z Klientem. Działając już kolejny rok z rzędu oferujemy najlepsze ceny złomowania samochodu za gotówkę.

Jeżeli zdecydowałeś się na sprzedaż auta w naszym skupie samochodów skontaktuj się na podany numer telefonu, ustal cenę za skupowany lub złomowany samochód oraz umów się na bezpłatny odbiór pojazdu z miejsca postoju.

Działamy 6 dni w tygodniu, a zgłoszenia oraz wycena samochodu odbywa się non-stop 24h

Dlaczego sprzedać auto naszej firmie Złomowanie & Skup aut ?

- Oferujemy najlepsze na rynku złomowania ceny skupu
- Części samochodowe z odzysku wprowadzamy do ponownego użytku
- Pozostały złom zostaje powtórnie przetworzony w hucie
- Poprzez recykling pomagasz środowisku naturalnemu poprzez redukcję potrzeby tworzenia nowych produktów z surwców naturalnych
- Prowadzimu skup i złomwoanie przez cały tydzień dlatego zachęcamy do kontaktu 24h

Zadzwoń i wyceń - poznaj cenę za swoje auto.